Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.273.71 |
| Model | AURORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040048115 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 32.058.90 |
| Model | BELLA R |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.3 x 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693422 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9.3 x 6.2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.