Dodatne informacije
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,1 × 0,36 cm |
114,00 рсд
| Šifra | 35.139.88 |
| Model | CLIP ROUND |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 2.1 x 0.36cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025659930 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2.1cm |
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,1 × 0,36 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.