Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Mint |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.262.90 |
| Model | LOVELY 6 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.9 x 5.9 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040050903 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.9 x 5.9 cm |
| Šifra | 40.062.10 |
| Model | FRANKLIN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (37) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040079768 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
| Šifra | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika, Drvo |
| Barkod | 8605040066195 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.