Dodatne informacije
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 4,5 cm |
1.757,00 рсд
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 4,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 43.012.91 |
| Model | GOLD MAXI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.9 x 12.2 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Barkod | 8605040040102 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6 cm |
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 23.002.10 |
| Model | ASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Materijal | Melamin |
| Barkod | 8605040050279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.