Opis

1.053,00 рсд
| Šifra | 41.149.71 |
| Model | PLANET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 21 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040060889 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.145.71 |
| Model | WOODY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.8cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692388 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
Majica 160g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.