Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Dopustite svojoj organizaciji da zasija u svetu sa našom HTZ jaknom sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ova izvanredna jakna spaja vrhunski dizajn sa funkcionalnošću kako biste ostavili snažan utisak gde god da se pojavite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 41.046.71 |
| Model | FORMAGGIO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26 x 17 x 3cm |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025663920 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 34.494.71 |
| Model | BASKET |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 0.92 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040098752 |
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.