Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Roze zlatna, Siva |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Roze zlatna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.018.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040086247 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama i bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Ženska polo majica, 180 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena.
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.