Opis

60,00 рсд
| Šifra | 34.333.90 |
| Model | MAGNET CUBE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.3 x 7 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011980 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.2 x 6.9cm |

| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,3 × 7 × 0,4 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.147.71 |
| Model | PLATTER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 24.5 x 17.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040037683 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 30.063.90 |
| Model | SUBLI MDF 5X5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040030318 |
| Šifra | 30.074.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 20X25 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 20.3 x 25.4 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040034910 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.