Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.419.71 |
| Model | NATURELLA ORGANIC 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Sastav | organski pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Tema | Organski pamuk, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029466 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 23.003.10 |
| Model | HECTOR |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 6.7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040097595 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
| Šifra | 32.296.71 |
| Model | MACAO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 6 x 2 cm |
| Pakovanje | 216/54/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040075166 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 33.164.71 |
| Model | GRAPPA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 2.2 x 4.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040011577 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.