Dodatne informacije
| Težina | 6,94 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 594 × 841 cm |
| Težina | 6,94 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 594 × 841 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.585.71 |
| Model | KLIMT CORK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.5 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Materijal | Bambus, Pluta |
| Dodatna oprema | Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040034828 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Ženska majica dugih rukava, 160 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, štep oko rendera i dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.