Opis


| Težina | 0,79 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34 × 50 × 25 cm |
| Boja | Bež, Bordo, Siva, Zlatna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika, Drvo |
| Barkod | 8605040066195 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Šifra | 34.349.71 |
| Model | NATURELLA 140 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040016602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040088968 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.