Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Gun, Plava, Srebrna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Gun, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.030.90 |
| Model | ADVERT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.24 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040051689 |
| Šifra | 30.074.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 20X25 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 20.3 x 25.4 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040034910 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.