Opis

44,00 рсд
| Šifra | 34.442.71 |
| Model | CARTOON |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.8 x 9.5 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 180/90/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040084311 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |

| Težina | 0,13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10,8 × 9,5 × 2,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.281.91 |
| Model | CLEAN 50S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 3.2 x 11.4 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 50 ml |
| Barkod | 8605040066713 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 44.108.90 |
| Model | INVERSO PLUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.1 x 9.9cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002582 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 32.058.90 |
| Model | BELLA R |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.3 x 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693422 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9.3 x 6.2cm |
| Šifra | 40.062.10 |
| Model | FRANKLIN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (37) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040079768 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.