Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Braon, Ciklama, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Svetlo braon, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Oplemenite svoj stil i istaknite svoj brend uz naš prsluk sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ovaj izuzetno funkcionalni prsluk kombinuje eleganciju sa mogućnošću da istaknete svoj jedinstveni identitet na profesionalan način.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 35.129.88 |
| Model | CLIP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 1.8 x 1.8 x 0.36 cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025645797 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8 cm |
| Šifra | 31.030.86 |
| Model | TWINGO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.9cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040077740 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5cm |
| Šifra | 58.101.11-XS |
| Model | SG FLEXY |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Tamno siva |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Tip proizvoda | “Touch” |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040057766 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.