Opis

185,00 рсд
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.