Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.164.71 |
| Model | GRAPPA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 2.2 x 4.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040011577 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.3cm |
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.