Opis

795,00 рсд
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
| Šifra | 32.294.71 |
| Model | BOXICA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 8 x 2.4 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040091166 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.