Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Tablet R
187,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.198.88 |
| Model | TABLET R |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5.4 x 2.7 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040047958 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
680,00 рсд
Umbro 180g simple
750,00 рсдPamučna majica, umbro 180g/m2
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Ženska pamuk 160g
550,00 рсдPamučna majica, 160g/m2
Majica 160g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Nora Subli
426,00 рсдEmajlirana metalna šolja za sublimaciju, 350 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.129.90 |
| Model | NORA SUBLI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.2 x 8.2 cm |
| Pakovanje | 48/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040038499 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 5 cm |
Slični Proizvodi
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |














Recenzije
Još nema komentara.