Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.440.71 |
| Model | TOMATO MAXI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 30 x 40 cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040044568 |
Notes sa zaobljenim ivicama, spiralom, elastičnom trakom i držačem za olovku
| Šifra | 59.044.41 |
| Model | GLOW MESH |
| Opis | Prsluk, fluorescentni, dve reflektivne trake napred i dve pozadi |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Neon žuta |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Performanse | Visoka vidljivost |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8605040026199 |
| Šifra | 44.124.90 |
| Model | LASSI MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 7.2 cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Kapacitet | 200 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037515 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.