Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.064.10 |
| Model | LINKOLN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni plastični vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97 cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.58 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040075432 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
| Šifra | 33.195.71 |
| Model | BAMBOLEO R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 4.7 x 3.1 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040039038 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.