Dodatne informacije
| Težina | 5,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
7.982,00 рсд
| Šifra | 36.017.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.16 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091906 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
| Težina | 5,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.112.10 |
| Model | VICTORINOX SWISS CLASSIC |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 43 x 14.5 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 9/1 |
| Neto težina | 2.39 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160056931 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 30.076.90 |
| Model | TIMEOUT |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.4 x 4.2 x 6.3cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Standard | |
| Barkod | 8605040031957 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.