Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Ciklama, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.316.71 |
| Model | MALL |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 10 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040006146 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.