Dodatne informacije
| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21 × 17 × 1,5 cm |
302,00 рсд
| Šifra | 34.080.91 |
| Model | CAMBIO |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 21 x 17 x 1.5cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025610870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 15.4 x 15.3cm |
| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21 × 17 × 1,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.153.80 |
| Model | FUNGHI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 18 x 12 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 800 ml |
| Materijal | Bambus, Aluminijum |
| Barkod | 8605040032244 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
| Šifra | 33.074.30 |
| Model | HEART MINI |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 4.5 x 4.3 x 3.2cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605025610412 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
| Šifra | 37.546.90 |
| Model | SPOT PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 20 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040054024 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.