Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Plava, Roze zlatna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.540.71 |
| Model | BASE MINI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 162/81/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040038826 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 33.192.88 |
| Model | WILLY |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5 x 2.9 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040098554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 32.057.90 |
| Model | BELLA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693415 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 7.2 cm |
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.