Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crvena, Ljubičasta, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
Dečja sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja
| Šifra | 30.067.71 |
| Model | SUBLI PLY 6X4 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040069561 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ženska jakna, blago strukirana, visoka kragna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.