Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
| Šifra | 32.285.71 |
| Model | BEAUTY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.4 x 0.9 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040097724 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.