Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Braon, Crna, Crvena, Plava, Svetlo braon |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.540.71 |
| Model | BASE MINI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 162/81/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040038826 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 33.128.91 |
| Model | LOCKER |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 5.8 x 3.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 800/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025642048 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.4 x 2.7cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.