Dodatne informacije
| Težina | 0,31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 22 cm |
409,00 рсд
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Težina | 0,31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 22 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Muška trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
| Šifra | 36.015.80 |
| Model | A-BOARD B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040054512 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 70 x 100 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.