Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.048.10 |
| Model | LAVA CLEAR |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.6 x 17.6cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025679341 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 24.5 x 12.5 cm |
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Dopustite svojoj organizaciji da zasija u svetu sa našom HTZ jaknom sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ova izvanredna jakna spaja vrhunski dizajn sa funkcionalnošću kako biste ostavili snažan utisak gde god da se pojavite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.