Opis
Kecelja – Rudolph
Neto težina: 0.08 kg
Materijal: 80% poliester, 20% pamuk
Unisex
Dimenzije: 70×50 cm
Kecelja – Rudolph
Neto težina: 0.08 kg
Materijal: 80% poliester, 20% pamuk
Unisex
Dimenzije: 70×50 cm
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Žuta |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |
| Šifra | 32.274.90 |
| Model | CLINIC |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19 x 3.4 x 3.9 cm |
| Pakovanje | 200/100/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040092231 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 32.289.71 |
| Model | GLORY |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040079539 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
| Šifra | 19.055.90 |
| Model | PINK |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7 x 8 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040042533 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5 cm |
Dopustite svojoj organizaciji da zasija u svetu sa našom HTZ jaknom sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ova izvanredna jakna spaja vrhunski dizajn sa funkcionalnošću kako biste ostavili snažan utisak gde god da se pojavite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.