Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Cabernet
513,00 рсд
Vinski set, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.074.10 |
| Model | CABERNET |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040012512 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Ostali proizvodi
Student
414,00 рсдSet za beleške
Set sadrži: drveni lenjir, hemijsku olovku, zarezač, gumicu za brisanje, dve olovke, blok za beleške sa 40 listova, PVC lenjir, nalepnice za obeležavanje i nalepnice za poruke
Snap Frame B2
2.577,00 рсдAluminijumski reklamni ram
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 36.013.80 |
| Model | SNAP FRAME B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091982 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
















Recenzije
Još nema komentara.