Opis




| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 41.166.71 |
| Model | CORTEX POT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 18.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 120/40/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040079478 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.