Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Gun, Plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
79,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Gun, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.031.10 |
| Model | GOLFER |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana ergonomska drška, fiberglass stub (Ø 14 mm) i mehanizam za otvaranje, plastični vrh i krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 130 x 101cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.59 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Ručno otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025623481 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
| Šifra | 33.185.86 |
| Model | INOX |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 3.5 x 0.6 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040064399 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.