Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
280,00 рсд

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska dukserica, 280 g/m2, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastični paspuli na rukavima i dnu
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 44.107.90 |
| Model | BELLAGIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.4 x 8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002575 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 44.126.90 |
| Model | CORTADO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Keramika, Pluta |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040061107 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 6.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.