Opis

936,00 рсд
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |

| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11,9 × 8,5 × 2 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.048.10 |
| Model | LAVA CLEAR |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.6 x 17.6cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025679341 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 24.5 x 12.5 cm |
| Šifra | 34.527.71 |
| Model | SIESTA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 122 x 54 cm |
| Pakovanje | 2 |
| Neto težina | 3.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Sublimacija, SUMMER |
| Barkod | 8605040046531 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.