Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Ciklama, Crna, Crvena, Kelly green, Ljubičasta, Narandžasta, Petrol, Plava, Srebrna, Svetlo zelena, Tamno siva, Zlatna, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.261.90 |
| Model | LOVELY 8 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.6 x 6.3 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040079034 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.6 x 6.3 cm |
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 59.044.41 |
| Model | GLOW MESH |
| Opis | Prsluk, fluorescentni, dve reflektivne trake napred i dve pozadi |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Neon žuta |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Performanse | Visoka vidljivost |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8605040026199 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.