Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.044.90 |
| Model | MOKA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8 cm x 8.8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025663913 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 32.294.71 |
| Model | BOXICA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 8 x 2.4 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040091166 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.