Opis

2.062,00 рсд
| Šifra | 41.121.71 |
| Model | BRUNELLO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 35.5 × 12 × 10.8 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 1.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040063903 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.540.71 |
| Model | BASE MINI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 162/81/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040038826 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.138.71 |
| Model | BAROLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 27 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 7/1 |
| Neto težina | 1.42 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040011614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
Dukserica, 280 g/m2, elastične ranfle oko vrata, na rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom, dodatni štepovi na okovratniku, rukavima, ramenima i dnu
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.