Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.150.91 |
| Model | SNACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 6 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.90 kg |
| Kapacitet | 900 ml |
| Materijal | Bambus, Staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040080290 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 8 cm |
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Oplemenite svoj stil i istaknite svoj brend uz naš prsluk sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ovaj izuzetno funkcionalni prsluk kombinuje eleganciju sa mogućnošću da istaknete svoj jedinstveni identitet na profesionalan način.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 40.029.10 |
| Model | PANAMERA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, srebrni porub, gumirana drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm) |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025635354 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.