Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Axis
204,00 рсд
Metalni privezak za ključeve sa držačem za mobilne uređaje
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.202.88 |
| Model | AXIS |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 3 x 4.5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040086070 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Ken
262,00 рсдManikir set, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
Klimt Cork
419,00 рсдNotes A5
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.585.71 |
| Model | KLIMT CORK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.5 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Materijal | Bambus, Pluta |
| Dodatna oprema | Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040034828 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Slični Proizvodi
Benny
233,00 рсдVišenamenski nož sa 4 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
Radiant Pro
220,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil sa bočnim dodacima
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |















Recenzije
Još nema komentara.