Dodatne informacije
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1,8 × 1,8 × 0,36 cm |
114,00 рсд
| Šifra | 35.129.88 |
| Model | CLIP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 1.8 x 1.8 x 0.36 cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025645797 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8 cm |
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1,8 × 1,8 × 0,36 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 23.001.10 |
| Model | TRIUMPH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 21 x 15.5 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.72 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Turbo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040036136 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser, Sito |
| Šifra | 33.176.10 |
| Model | CARRY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7.9 x 4.1 x 0.7cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040025079 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.4cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.