Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.149.71 |
| Model | PLANET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 21 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040060889 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.069.71 |
| Model | VINUM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.5 x 15 x 3 cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Materijal | Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011546 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 2.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.