Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.100.71 |
| Model | PALLET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 8 x 1.5cm |
| Pakovanje | 350/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040025833 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5cm |
| Šifra | 44.107.90 |
| Model | BELLAGIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.4 x 8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002575 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
Unisex trenerka, 280 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
| Šifra | 33.197.71 |
| Model | TEAK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 2.2 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040089484 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.