Dodatne informacije
| Dimenzije | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna |
| Dimenzije | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 59.044.41 |
| Model | GLOW MESH |
| Opis | Prsluk, fluorescentni, dve reflektivne trake napred i dve pozadi |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Neon žuta |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Performanse | Visoka vidljivost |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8605040026199 |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama i elastičnom gumicom sa dodatkom za povlačenje
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.