Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
76,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
| Šifra | 44.131.90 |
| Model | NEPAL SUBLI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 8.9 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040063729 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19 x 6 cm |
| Šifra | 30.073.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 15X15 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 15.2 x 15.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040064733 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.