Dodatne informacije
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,7 × 5 × 7,8 cm |
1.710,00 рсд
| Šifra | 30.077.71 |
| Model | DATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.7 x 5 x 7.8 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Standard | |
| Barkod | 8605040091708 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,7 × 5 × 7,8 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.016.80 |
| Model | A-BOARD B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040085011 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |
| Šifra | 36.017.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.16 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091906 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
Set sadrži: drveni lenjir, hemijsku olovku, zarezač, gumicu za brisanje, dve olovke, blok za beleške sa 40 listova, PVC lenjir, nalepnice za obeležavanje i nalepnice za poruke
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice, crnim predlistom i elastičnom gumicom sa dodatkom za povlačenje
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.