Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo plava, Svetlo zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
| Šifra | 36.008.80 |
| Model | ROLL UP 100 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 100 x 200 cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 2.51 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025635217 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.