Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.534.90 |
| Model | MAGNET BLANCO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.5 x 4.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 240/40 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040074275 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
| Šifra | 30.061.71 |
| Model | PLUTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10 x 4.3 x 5.9 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040097212 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.