Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 32.296.71 |
| Model | MACAO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 6 x 2 cm |
| Pakovanje | 216/54/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040075166 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 41.088.10 |
| Model | PROSECCO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 16.5 x 14.5 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 16/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040020845 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.