Opis

103,00 рсд
| Šifra | 37.546.90 |
| Model | SPOT PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 20 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040054024 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |

| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 0,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 31.037.12 |
| Model | PRONTO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.6cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040090534 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
| Šifra | 30.059.71 |
| Model | GRID |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040099421 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Šifra | 41.151.71 |
| Model | PALMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 24.4 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040094327 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.